Listopad 2007

Psí hrdina

29. listopadu 2007 v 20:56 | Jitush |  Vtipné fotky

Vodafone reklama-Vánoce 2007

19. listopadu 2007 v 20:48 | Jitush |  Videa

pro skvělou náladičku =))

19. listopadu 2007 v 20:45 | Jitush |  Ostatní vtípky
tak tadyto mi vždycky 100% zlepčí náladičku a musim se smát. =DD tomu,kdo to vymyslel,by měli dát nějakou cenu,páč dobrá nálada je k nezaplacení a jen tak jí zvednout se nepodaří =DD
tak TADY to je,fuckt se pobavíte =DD


Obojky

19. listopadu 2007 v 20:29 | Jitush |  Chovatelské potřeby a doplňky

Kočičí řeč

19. listopadu 2007 v 19:46 | Jitush |  Videa
Vášnivá diskuze mezi kočkama

Ace Ventura:Volání divočiny

15. listopadu 2007 v 20:35 Animals in the TV
Ace Ventura (Jim Carrey) se uchýlil do buddhistického kláštera, kde se plně oddal meditacím, ale nezůstane bez práce dlouho. Objeví se totiž neodbytný cizinec, který mu nabídne práci a společně s představeným kláštera, který by se svérázného detektiva rád zbavil, ho přesvědčí, aby nabídku přijal. Jde o to, aby v provincii Bonai našel ukradené posvátné zvíře kmene Wačatů, bílého netopýra Šikaku, které měla náčelníkova dcera dostat jako svatební dar. Pokud by se zvíře nenašlo, je útočný kmen Wačutů, z něhož pochází ženich, připraven nevěstin kmen zmasakrovat a do jednoho vybít. Ace nejprve ztropí řadu skandálů v sídle konzula Cadbyho, kde šokuje zdejší bělošskou smetánku, a potom se okouzlen Afrikou vydává do vesnice, aby zahájil pátrání. Setká se tu mimo jiné také s krásnou náčelníkovou dcerou, která na něj má velmi neobvyklou prosbu a přestože jí nedokáže odolat, nezapomíná na své poslání. Brzy se dostane na stopu bezcitnému lovci ohrožených druhů zvířat Quinnovi, jehož havraní pero najde v jeskyni, odkud byl netopýr ukraden. Sleduje ho pomocí velmi rafinovaných metod a pomalu se přes řadu nečekaných nebezpečí propracovává k odhalení skutečného pachatele i jeho nekalých úmyslů.

Ace Ventura: Zvířecí detektiv

15. listopadu 2007 v 20:33 Animals in the TV
Morgan Creek V pantheonu velkých detektivů všech dob zaujímá místo mezi těmi nejlepšími a neprotřelejšími: po boku Sherlocka Holmese a Hercula Poirota, či inspektora Clouseau. Říká si Ace Ventura - zvířecí detektiv. Je nejlepším zvířecím detektivem na světě - po pravdě řečeno, je také ve své specializaci jediným.Když v předvečer Superpoháru amerického fotbalu ohromí klubové funkcionáře Miamských Delfínů zpráva o zmizení Sněhové vločky, nosatého delfína, maskota jejich družstva, zdá se, že jediným správným mužem s tou pravou specializací a intuicí, jediný, kdo rozezná nosatého delfína od obyčejného, je právě Ace. A když po delfínovi zmizí i hvězda mužstva Dan Marino, případ může vyřešit už jedině on - Ace!
Můj názor:Tenhle film stojí za to a to hlavně díky Jimmymu,je to prostě rozenej komik a jeho hláškám se směju eště teď

Pár vtipných fotek

13. listopadu 2007 v 19:48 | Jitush |  Vtipné fotky
moderní želva =DD ,,Nač chodit pěšky,když vymysleli kolečka??"
,,A tak,co bych pro tu kočku neudělal?"
Že by nový druh lampy??
No jo no,americká žirafa
Asi si nějakej arab vyjel do města

Lemur kata

12. listopadu 2007 v 13:58 Encyklopedie
Latinské jméno: Lemur catta
Délka: 39-46cm
Ocas: 56-62cm
Hmotnost: 2,5-3,5kg
Tento druh lemura tráví na zemi více času než ostatní druhy.Ovšem dovede zručně šplhat.Lemur kata je velmi společenské zvíře,žije ve skupinách o 5-25 jedincích.Jádro skupin tvoří dospělé samice,mezi nimiž existuje dobře vymezená hierarchie a jsou nadřazené samcům.Mladé samice zůstávají se svými matkami a sestrami,mladí samci vytvářejí mládenecké skupiny.Katy sbírají rukama květy,plody,listy,kůru a dobývají mízu.Březost trvá 134-138 dní,samice má jedno mládě,občas dvě.Mládě se napřed drží na spodině těla matky,později se pevně přichytí na jejím hřbetě.Stejně jako většina lemurů i tento druh čelí nejrůznějším ohrožením,zvláště nebezpečné je ničení prostředí.

Vlci

11. listopadu 2007 v 12:04 Obrázky

Není čas

11. listopadu 2007 v 11:35 Blog
Ahoj lidičky,vim že sem toho teď moc nedávám,ale snažim se.To víte,není čas,chodim taky ven a nejsem furt jenom u počítače,tak se omlouvám,budu se snažit sem dávat denně minimálně jeden článek.Snad to dodržim.Tak zatím čuss,makám na dalšim článku =))

Surikaty

10. listopadu 2007 v 16:13 Fotky

O psech

10. listopadu 2007 v 12:37 | Jitush |  Vtípky
Co vznikne zkřížením Lassie a pitbula? Pes, který ti napřed ukousne nohy a pak ti běží pro pomoc!
Zavolají vlka do porodnice, že se mu narodil syn. Vlk je štěstím bez sebe. "Ty očicka, to je celej tatínek, ta pusinka, to sem taky celej já. No a ty ouška....ty uši! ...sakra. Jen počkej zajíci!"
"Dneska jsem vzal psa k veterináři. Kousl totiž moji ženu."
"A to jsi ho byl nechat utratit?"
"Ne, nechal jsem mu nabrousit zuby."
U brány hřbitova hledí muž na podivný průvod - za rakví kráčí muž s manželkou a psem - dobrmanem a potom dlouhá řada mužů. Stojící muž nevydrží a ptá se, kdo to má pohřeb. Muž za rakví odvětí:
"To je pohřeb mojí tchýně. Vidíte toho dobrmana? To on napadl tchýni a zakousl ji."
"To je ale pes, nemohl byste mi ho půjčit na pár dní?"
" Proč ne, jen si musíte stoupnout na konec té řady!"
Sedí takhle chlápek na lavičce, vedle něj na zemi sedí pes. Jde okolo nějaká panička, která se tak mile na psa podívá a ptá se pána:
" Kouše váš pes?"
" Ne, můj pes nekouše."
Tak se paní ohne k pejskovi - a raf, půlka rukávu pryč, trocha krve by se taky našla. Paní se začne rozčilovat: " Pane, vždyť jste říkal, že váš pes nekouše!" "No taky jo! Ale tohle není můj pes."
Hajný se chlubí v hospodě, jakého měl chytrého psa:
" Pánové, jak velký kus dřeva jsem mu ukázal, tak velkého zajíce ulovil. Škoda, že ho už
nemám."
" A co se mu stalo?"
"Minulý týden mu stará ukázala žehlící prkno a od té doby se ještě nevrátil!"
Obrovský pes s peněženkou v tlamě vejde do řeznictví, položí peněženku na pult a posadí se před vitrínu s masem. "Tak co to bude chlapče?" ptá se řezník žertem. "Chtěl bys masíčko?" "Haf!" štěkne pes. "Hm," přikývne řezník. "A co to bude? Játra, slanina, roštěná..." "Haf!" přeruší ho pes. "A kolik té roštěné chcete? Půl kila, kilo..." "Haf!" oznámí pes. Ohromený řezník maso zabalí a z peněženky si vezme peníze. Když pes odchází, řezník se ho rozhodne sledovat. Pes vejde do činžáku, vystoupí do druhého patra a začne škrábat na dveře. Vzápětí se dveře otevřou a nějaký muž začne psovi nadávat. "Proč na něj křičíte?" ptá se užaslý řezník. "Tak chytré zvíře jsem v životě neviděl!" "Chytré?" opáčí muž. "Tenhle týden si už potřetí zapomněl klíče!"
Zastaví policajt auto a vidí, že ho řídí pes. Oboří se tedy na spolujezdce: "Proboha, jak můžete nechat řídit psa?" Spolujezdec na to překvapeně: "Já za to nemohu, já jsem jen stopař."
"Můj pes Azor je strašně inteligentní."
"Můj Fousek také. Každý den mi kupuje noviny!"
"Já vím. Azor mi to říkal!"
"Jakpak ti říkají, holčičko?"
"Lassie."
"A proč takové divné jméno?"
"Rodiče vždycky chtěli psa..."

Podoba

10. listopadu 2007 v 9:13 | Jitush |  Vtipné fotky
Jaký pán,takový pes,víc k tomu není co dodat =))

Když myš ví,co chce

9. listopadu 2007 v 17:49 | Jitush |  Vtipné fotky

Pejsci

8. listopadu 2007 v 21:30 Tapety na mobil

Začátek

6. listopadu 2007 v 21:31 | Jitush |  Blog
Miluju zvířata,a tak mně nedávno s mojí nej kámoškou,která zase miluje koně,napadlo,že bysme si založily blog.Já o zvířatech a ona o koních.Jako na potvoru zrovna blbnul blog.cz,takže jsem si blog založila až dneska 6.11.2007.Mam z něj fakt radost,doufám,že se vám tady bude líbit a budete sem rádi a často chodit... =))