O papoušcích

16. prosince 2007 v 11:58 | Jitush |  Vtípky
Pán má papouška a ten mluví strašně sprostě. Pán už neví, jak ho to odnaučit, a tak ho jednou za trest zavře do mrazáku.
Po chvíli mrazák otevře a papoušek říká: "Omlouvám se za své nevhodné chování již se to nebude opakovat. Mám jen jednu otázku. Co udělalo to kuře?"
Dáma středního věku si kupovala papouška. Jednoho si vyhlédla a řekla mu: "Tak co, ty malej blbečku, umíš mluvit?"
A papoušek odpověděl: "A co ty, stará čarodějnice, umíš lítat?"
Čeká muž doma svojí přítelkyni a tak aby ji oslnil nabádá svého inteligentního papouška:,,Teď ti přivážu na nohy provázky,když zatáhnu za levý tak řekneš Dobrý den a když za pravý tak řekneš Můj pán je dobrý pán.Když očekávaná žena přijde, zamíří ihned k papouškovi a ptá se, proč má ty provázky na nohou. Zatáhne za jeden a papoušek povídá:
"Dobrý den!"
Zatáhne za druhý a papoušek zase:
"Muj pán je dobrý pán."
A ona se zeptá:
"A co když zatáhnu za oba?"
"To spadnu, ty krávo!"
Na policejní stanici zvoní telefon, policajt ho zvedne a ze sluchátka se ozve:
Dobrý den. Prosím vás, okamžitě přijeďte! K nám se vloupala kočka!!!
Ale paní to nebude tak zlé.
Jaká paní? Vy idiote! Tady kanárek
Černoch s papouškem na rameni vejde do obchodu a prodavačka praví: "Je krásný, odkud ho máte?"
"Z Afriky, tam je jich plno," odpoví papoušek.
Papoušek se ještě nevrátil do klece," říká maminka Haně. "Nevíš, kde je?" "Ne, maminko, ale před chvílí jsem slyšela mluvit kočku."
Srazí se papoušek s cyklistou a papoušek padne k zemi
Cyklista k němu přistoupí, opatrně ho zvedne a odnese si ho domů, kde ho uloží do klece s vodou a chlebem, aby se cítil, po probrání, co nejlépe.
Po chvíli se papoušek probere a vyděšeně kouká - voda, chleba, mříže: "PANEBOŽE JÁ HO ZABIL!!!"
Skot cestuje s papouškem. Na celnici mu celník říká: "Clo se neplatí pouze za vycpaná zvířata." Skot přemýšlí, papoušek se na něj podívá a vřískne: "Nedělej hovadiny a zaplať!"
Jeden kouzelník pracoval na rekreační lodi a jelikož se publikum měnilo, mohl opakovat tytéž triky pořád dokola. Měl však jeden problém: Kapitánův papoušek viděl ta kouzla už tolikrát, že už pochopil, v čem spočívají všechny ty triky, a začal narušovat show tím, že je prozrazoval.
Křičel například: "Podívejte - to není ten samý klobouk.
Pozor - má pod stolem schované květiny.
Cha - všechny karty jsou esa."
Kouzelník zuřil, ale nemohl proti tomu nic dělat, protože papoušek patřil kapitánovi. Jednou však došlo k nehodě a loď se potopila. Kouzelník se zachránil na kusu prkna, ale zjistil, že spolu s ním pluje na prkně i papoušek. Dívali se jeden na druhého, ale nepromluvili spolu ani slovo. Přešly tak tři dny a čtvrtého dne papoušek jako první promluvil: "O.K. vzdávám to. Nemůžu na to přijít. Kam jsi tu loď schoval?"
Letí letadlem medvěd, zajíc a papoušek. Medvěd si zapálí a papoušek ho začne buzerovat. "Hej ty, chlupatej! Dej mi cigáro!" Medvěd se zamračí, ale mlčí a dá mu jedno do zobáku. "Heeeej! A co připálit?!" Tak opět vstane a mlčky mu připálí. Zajíc to vidí, tak to zkusí taky. "Heeej, chlupatej! Dej mi cigáro!" Medvěd už to nevydrží a vyhodí z letadla papoucha i zajíce. Jak tak padají, ptá se papoušek zajíce: "Ty umíš létat?" "No to neumím, jak vidíš!" řve nešťastný zajíc. "Tak proč rejpeš do medvěda?"
Za sklem v obchodě uvidí holčička papoušky, vpředu je pěknej malej zelenej a u něj cena - 500,- Kč. Co umí ten papoušek? - ptá se holčička prodavače, který kouří venku. Ten umí cvrlikat a možná se naučí mluvit a tak... odpoví jí prodavač. A ten za ním - ten krásný červený, co u něj je cena 10.000,- Kč? Tak ten umí jezdil na malém kole, mluví 3 jazyky, sám nakupuje a ovládá internet - říká jí prodavač. Holčička vykuleně čumí a najednou uvidí až vzadu hrozně škaredého, jednonohého hrbatého vypelichaného papouška a u něj cenu 200 000,- Kč. Vyvalí oči a ptá se prodavače: Jé a co umí ten vzadu když stojí 200 000,- Kč? Ten neumí nic, říká prodavač - to je jejich šéf.
Zloděj se vloupá do bytu. Začne prohledávat šuplíky, když v tom slyší:
"Ježíš tě vidí!"
Zloděj se lekne a jde prohledávat do druhého pokoje, tam zase slyší:
"Ježíš tě vidí!"
Znovu se lekne a jde do kuchyně. Tam sedí v kleci papoušek a říká:
"Ježíš tě vidí!"
Zloději se uleví a začne se smát:
"Tak ty se jmenuješ Ježíš, jo? To je ale blbé jméno!"
A papoušek odpoví:
"Ne, ne. Já jsem Jidáš! Ježíš je ten pitbull za tebou!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama