O zajících a medvědech

12. dubna 2008 v 11:36 | Jitush |  Vtípky
Potká medvěd lišku: "Hele liško, nechceš zmlátit zajíce?" "No tak dem na něj, ale jak to vlastně uděláme?" "No tak třeba když bude mít čepici, tak ho zmlatíme že jí má, no a když jí nebude mít, tak ho zmlátíme, že jí nemá" Potkají zajíce : "Ahoj zajíčku. Kde máš čepici?" "Nemám..." tak ho seřežou do krve. Druhej den se to opakuje, a tak i třetí a čtvrtej den liška říká, že je to už ohraný: "Tak teda, já vím, že zajiček kouří. No tak když bude mít cigára s filtrem, tak ho zbijeme, že má s filtrem. No a když bude mít bez filtru... však to znáš..." Potkají počtvrté zajíce: "Ahoj zajíčku. Máš cigarety?" "A chcete s filtrem nebo bez?" V tom ho začne medvěd mlátit do obličeje a řve: "Kde máš čepici, ty hajzle..."
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Zajíce už dlouho sere medvěd tak jednoho večera se medvět ožral a válel se po zemi při cestě domů tak zajíc viděl příležitost tak chopil klacek a zrubal medvěda do krve. Druhý den se medvěd probudí a svolá celý les na poradu. Medvěd říká: včera mě někdo zvalil, nevím jak vypadal ale vím že měl na hlavě divné výrůstky. Zajíc říká šnekovi: no vidím že máš problém
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Jednoho dne je v lese shromáždění. Lev jako král zvířat říká: "Tak zvířátka, musíme si tu udělat pořádek!" A nařídí, že se bude chodit srát ven z lesa, což všechna zvířátka poctivě dodržují. Až jednou - medvěd už to má na krajíčku, běží z lesa ven, ale nestihne to a udělá svou potřebu. Najednou se kolem něj ochomejtá zajíček, a tak hovno zakryje tlapama.
"Ty medvěde, co to tak schováváš?" ptá se zvědavě zajíček.
"Nic. Motýla..." odpoví medvěd.
"Ukaž, já ho chi vidět!!"
Nakonec medvěd odkryje tlapy a povídá: "Óóóóóóó, už uletěl... A ještě se tu svině vysral!!!"
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Zajíček běhá každý den po lese, když jednou přiběhne na planinku a tam vidí chlapa "samý sval", a on to Schwarzenegger. Tak spolu začnou běhat a každý den se potkávají na té planince, a zajíc říká: "Ahoj Arnolde."
Arnold na to: "Ahoj zajíci."
Druhý den opět: "Ahoj Arnolde."
"Ahoj zajíci."
Třetí den se zajíc zastaví při běhu, a povídá: "Ty Arnolde, měl bych k tobě prosbu. Nemohl bys mne zítra pozdravit první?"
Arnold povídá: "Proč ne? Vždyť jsme již přátelé."
Druhý den tedy Arnold vběhne na planinku, rozhlíží se... a zajíc nikde. Běží dál. Vběhne do dalšího lesíka a na další planinku, tam leží zajíc na zádech, packu pod hlavou, zadní packy přes sebe, okolo něj je čtyřicet zaječic, a Arnold povídá: "Tak ahoj, zajíci!"
A zajíc mu odpoví: "Vyliž mně prdel, Arnolde!"
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Do zverimexu vrazí rozzuřený muž s ledním medvědem na vodítku a řve: "Kde je ten hajzl?"
"Který?" ptá se prodavačka.
"Ten co mi před rokem prodával bílého králíka!!!"
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Baví se dva medvědi v lese, že už je sex s medvědicema nebaví, tak že to zkusí spolu v křoví.
Za chvíli jeden zařve: "Ty vole, viděl nás zajíc! Ta svině to všude vykecá, musíme ho zabít."
Začnou ho honit po lese, zajíc skočí do rybníka, medvědi začnou šátrat po dně a vytáhnou rybu.
"Rybo, neviděla jsi zajíce?"
"Neviděla, vy dva buzeranti."
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Medvěd se rozhodne emigrovat do Německa. Jde takhle k hranicím a potká zajíce. Zajíc se ho ptá kam jde a medvěd mu odpoví, že do Německa. "Medvěde, vezmi mě s sebou," přemlouvá medvěda zajíc. Tak si ho medvěd strčí do kapsy. Přijde k hranicím a celník se ho ptá, kam jde. "Za kámošem do Německa," odpoví medvěd."A co to máte v kapse?" ptá se celník.Medvěd se plácne přes kapsu a praví: "Ale, to je jen fotka zajíce."
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Nuda v lese: Sedí zajíc na pařezu a dělá si manikúru.Jde okolo liška a ptá se, co zrovna dělá. "Brousím si drápy na medvěda."Jde okolo vlk a zase: "Zajíci, co děláš?" "Brousím si drápy na medvěda."Jde okolo medvěd a ptá se: "Zajíci, co děláš?""Ale, brousím si drápy a kecám a kecám."
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Běží zajíc po lese a narazí na jezevce, jak kouří marihuanu.Zajíc povídá:"Jezevče, takovej krásnej den a ty si takhle tady vykuřuješ, nechceš si jít zaběhat?"Jezevec se zamyslí a povídá:"Tak jo"..a běží dva..Po chvíli narazí na lišku, jak šňupe kokain.Zajíc povídá:"Liško, takovej krásnej den a ty si tady takhle pošňupáváš, nechceš si jít s námi zaběhat?"Liška se zamyslí a povídá:"Hm, tak jo"..a běží tři.Pochvíli zase narazí na vlka, který má v ruce láhev slivovice a nasává.Zajíc povídá:"Vlku, takovej krásnej den a ty si tady takhle nasáváš, nechceš si jít s námi zaběhat?"Vlk se zamyslí a povídá:"Ale jo, proč ne"..a běží čtyři.Nakonec narazí na medvěda, jak čichá toulen.Zajíc povídá:"Medvěde, takovej krásnej den a ty tady čicháš takový nesmysly,nechceš si jít s námi zaběhat? Medvěd se zamyslí, přimhouří oči a povídá:"Já na Vás pěkně seru, vždycky když si dá zajíc extázi, běháme všichni po lese jak kokoti".
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Do němoty opilý zajíček spí na pasece a v tom z lesa vyjde vlk.Vlk si myslí: "Hele, něco k snědku."V tom se objeví další vlk a povídá tomu prvnímu vlkovi: "Vypadni, byl jem tu první."Tak se vlci začali hádat, pak rvát, až se navzájem zabili.Ráno se zajíček probudí. Kouká okolo zdupaná tráva, polámané keře a na pasece leží dva mrtví vlci.Zajíček si říká: "Sakra, musím přestat chlastat, když vožralej vyvádím takový věci..."
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Přijde zajíček do baru, vykasá si rukávy a zařve:"Kdo mi zmlátil bráchu?""Já!" zvedne se medvěd. "A co má bejt?""Ále, nic, dobře jsi udělal."
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Na břehu řeky sedí zhulenej zajíc, připlave k němu bobr a ptá se: "Nazdar zajíci, hele, co je s tebou, ze ses tak vysmátej?" "Co by? Hulím si tu trávu a jsem v pohodě. Dej si taky, musíš to pořádně natáhnout, podplavat na druhou stranu řeky, vynořit se a vyfouknout. Pak na tom budeš jako já." OK, bobr si pořádně šlukne, podplave řeku a když se na druhé straně vynoří, tak je taky zhulenej na drát. Přijde k němu medvěd a povídá: "Čau bobře, cos dělal, že seš takhle v pohodě a pořád se směješ?" "Ale, pohoda, doplav si na druhou stranu, tam je zajíc a hulí trávu. Dej si od něj a budeš taky v pohodě." Medvěd tedy přeplave řeku a když vyleze na břeh, zajíc na něj vyvalí oči a křičí: "Ty vole, bobře, už vyfoukni!"
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
"Zajíčku, proč máš tak krátké uši?""Protože jsem romantik.""Tomu nerozumím.""Včera jsem seděl na louce a poslouchal jak zpívá slavík. Tak jsem se zaposlouchal, že jsem přeslechl sekačku..."
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Zajíc přijde do hospody a zařve:"Kdo mi šlohl koně?! Ať se okamžitě přizná, nebo udělám to, co udělalmůj strýc před padesáti lety!"Chvíli je ticho, potom pomalu zdvihne ruku medvěd a tiše vykoktá:"Sorry, máš ho za rohem."Po chvíli se zajíce zvířata bojácně ptají, co udělal jeho strýc.Zajíc jim odpoví:"Šel domů pěšky!"
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Jde medvěd po lese a potká zajíce, který si nese televizi. Povídá mu: "Zajíci kde jsi vzal tu televizi?"
Zajíc na to: "Ale, jdu takhle po lese a potká me liška. Zašli jsme k ní do nory, popili jsme a když už byla celkem nalámaná, lehla si, roztáhla nohy a řiká mi. Zajíci, teď si můžeš vzít všechno, co chceš. No, tak sem vzal tu televizi a jdu domů.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::


Přijde medvěd za zajíčkem: "Pojď na diskotéku."
"Nejdu, ještě tam mně malého někdo zmlátí."
Medvěd ho přemluví, že ho ochrání.
U vchodu zajíček uvidí velblouda a uteče: "Nikam nejdu, mně neochráníš, podívej, jaké boule udělali koňovi!"
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Stojí zajíc v lese na pařezu a máchá kolem sebe packama v boxerkách.
Jde kolem liška: "Hele, zajíci, co blbneš?"
"No, víš, trénuju teď box a až budu mít formu, tak namlátím medvědovi."
Za chvíli jde okolo vlk a říká: "Hele, zajíci, co to děláš?"
"No, víš, trénuju box a až budu mít formu, tak namlátím medvědovi."
Za chvíli jde kolem medvěd: "Čau, zajíci, co to tady děláš?"
"Ale, skáču tady na pařezu a kecám, kecám nesmysly..."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kitush - eSBé :) Kitush - eSBé :) | Web | 13. dubna 2008 v 19:35 | Reagovat

heej fakt krutý ftípkyy xD xD.. chudák šneček u toho jednoho!! xD a jak se tam ,,vysral" ten motejl xD mazec no...!!! xD

2 jj jj | 1. července 2011 v 18:03 | Reagovat

trapasss

3 ashley ashley | 1. července 2011 v 18:05 | Reagovat

Insult to go pussy dumplings...!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama